wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Sirius nebo Regulus?

2. kapitola k SNR - Sirius a Regulus

Tak, a protože sliby se maj plnit, a já slíbila Maggii, že další kapča bude nejpozděj dnes, tak vám ju sem teda dávám. Není tak dlouhá jako tak předtím, ale snad mě za to nezabujete...
tak teda už čtěte a nechejte KOMENTÁŘE PLNÝ KRITIKY!!!
Jo a tahle kapča je hlavně pro Maggii, ale i pro vás ostatní, kteří necháváte komenty

wisty

..domácí skřítek Krátura v šatech a klobouku paní Blackové.

Tak znova:

Dva kluci, ale jací! Ten první, v roztrhanejch riflích a černým triku vypadá naprosto úžasně a mě nějak napadne, že by to moh být Sirius. Regulus, sotjící asi 2 metry od něho, má nasobě černý kalhoty a černý triko a taky mu to hafo sluší. Když si je prohlídnu pozorněj, tak vidím, že si sou celkem podobní. Oba sou aspoň o 10 cenťáků vyšší než já, mají delší černý vlasy a jedinej rozdíl, kterýho si mezi nima všimnu, sou oči. Jeden je má bouřkově šedý a druhej černý.

Od mýho pozorování mě vyruší madam Blacková, která mi představuje napřed Reguluse a pak i Siriuse (ha, trefila sem se, Sirius je opravdu ten v riflích) a hned nato nás žene ke stolu, kde seke mě z jedný strany posadí Sirius a z druhý Regulus.

Po opravdu výborným obědě mě rodiče oznámí, že se dohodli s Blackovými, že s každým (myslím Siriho a Reguluse) strávím půlku prázdnin, abych je líp poznala a že první měsíc budu s Regulusem. Hned chci něco namítnout, ale otec mě zastaví zvednutím ruky a matka prohlásí, že mi sem pošlou všchny věci, co budu potřebovat.

Když po chvíli zjistím, že otec a matka se už zase baví s paní Blackovou, tak se podívám napřed na Reguluse, kterej se na mě spokojeně šklebí a hned nato na Siria, kterej na mě povzbudivě mrkne a usměje se.

Asi v půl desátý se rodiče zvedají a odchází pryč, zanechávajíc mě v tomto domě hrůzy (njn, koho by nevyděsily ty useklý skřítčí hlavy vystavný okolo schodů)

Regulus, kterej se mě až do teď pořád na něco ptal a byl hrozně otravnej, se s přáním ‚dobré‘ noci odebere k sobě do pokoje a já a Sirius zůstanem sami v pokoji. Sirius se na mě zase usměje a pobídne mě, abych si sedla. On sám si sedne hned vedle mě a začnem si povídat. Musím přiznat, že mě příjde mnouhem milejší než Regulus, protože ten se chtěl pořád bavit jenom o černý magii, ale se Sirim se bavíme o všem možným a náramě se bavíme.

Když se v 1 v noci zvedáme, že už konečně půjdem spat, tak mě Sirius ukáže pokoj, kterej bude teď můj a já zjistím, že je hned vedle jeho. Sirius mi ještě řekne, že všechnu tu nudu, co zažiju s Regulusem mě nahradí. Tak to teda vážně nevím, ci si o tom mám myslet, ale to už mi Sirius popřeje dobrou noc a zapadne k sobě do pokoje. Já ještě chvíli stojím na chdbě a uvažuju nad tím, co mi Sirius řekl, ale pak taky konečně zapadnu do pokoje a jakmile se dotknu polštáře, tak usnu.

 

 

Poslední komentáře
27.03.2008 18:39:59: Super povídka. Jenom doufám, že si Ashley nakonec vybere Siriuse:))
24.03.2008 09:36:11: jéééééé!!!:))páni!!děkuju moc...:))udělala jsi mi strašnou radost...akorát mě mrzí, jak je to krátký...
22.03.2008 13:44:00: Super ale připadá mi divný jak je Sirius milej...nj. To jsem prostě já. ke všemu mám výhrady :-D...
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové