wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Lásce neporučíš

9.kapitola

Tahle kapča je delší, než ty předtím, a proto doufám, že se mě odvděčíte komentářema.
Mno a taky trošku zapomínáte na rubriku ALPHABET, tak když bude mít někdo nějaký přání, tak stačí písnout do komentářů
Když se Herm druhýho rána probudila a zjistila, že Draco už je vzhůru, tak si hned vzpoměla, že dnes se půjdou koupat do bazénu. Spolu s Dracem se vydali na snídani, kde už na ně čekal Lucius a zářivě se na oba usmál. Hermiona měla pocit, že asi brzo oslepne, protože Lucius byl včera na bělení zubů.

Po snídani Hermiona řekla Dracovi, ať na ni počká, že se jde převlíct do plavek a pak že půjdou do bazénu. Hermiona rychle vyběhla do pokoje, kde si přes plavky natáhla ještě tričko a kraťasy a vydala se do kuchyně, kde na ni čekal Draco.

Když po chvíli došli k bazénu, Draco si hned sundal triko a skočil do vody. Hermiona si mezitím pomalu sundávala tričko a kraťasy, když se najednou vynořila Dracova rozčepýřená (nemohla sem si porstě pomoct:) ) hlava. Jak uvidí Hermionu v plavkách, nezmůže se na nic jinýho, než na to, že vykulí oči a chytře pronese:

"Ty vole!"

"Co? To v nich vážně vypadám tak hrozně?" zeptá se Hermiona a čeká, co jí na to Draco odpoví.

"Ne, já to myslel tak, že v nich vypadáš fakt dobře, ale až mi příště budeš chtít připravit takový milý překvapení, tak mě předem upzorni, aby to se mnou neseklo." Odpoví na to rychle Draco.

"Uf, tak to sem si oddychla, protože dávat ti umělý dýchání by se mi fakt nechtělo."

"A co to vlastně je, to....to umělý dýchání?" zeptá se se zájmem Draco.

"Ehm... to neřeš" odpoví Hermiona a raději skočí za Dracem do bazénu.

Mezi tím, co jsou Hermiona s Dracem u bazénu, dívá se Lucius na televizi, kterou mu vyčarovala Hermiona. Zrovna dávají Toma a Jeryho a Lucius se u toho náramě baví a naprosto nechápe, proč si něco tak úžasnýho, jako je televize, nepořídil dřív, zvlášť, když tam dávají tak skvělý filmy.

Když se Hermionina hlava objeví nad hladinou, tak to Dracovi nedá a prostě se na tuto otázku musí zeptat:

"Tak jak se teda dává to umělý dýchání? Chci to vědět!"

"Eeee... no to je velice složitý, když to máš někomu vysvětlit" odpoví Hermiona.

"Fajn, tak mi to ukaž, fakt chci vědět, jak se to dělá!" naléhá dál Draco.

"No tak teda jo. Napřed vylezem ale ven. Teď dělej, že si v bezvědomí" poručí Hermiona Dracovi, když vylezou z bazénu a ten to teda hned udělá, protože je zvědavej, jak se to umělý dýchání provádí.

Hermiona se pomalu začne k Dracovi přibližovat, ale najednou dostane strašnej záchvat smíchu.

"Co je?" ptá se překvapeně Draco, protože takovou reakci fakt nečekal.

"Nic, jenom sem si na něco vzpoměla" vysouká ze sebe Hermiona, ale za chvíli pokračuje tam, kde před tím přestala. Když se svými rty dotkne Dracových, Draco překvapeně vykulí oči a zeptá se:

"To...to mělo být co?"

"No to mělo byt to umělý dýchání, já si hned myslela, že to bude trapas. Proč se vlastně ptáš?"

"Ale jenom tak, protože mi to připadalo, jako kdybys mi chtěla dát pusu, ale to se asi pletu."

"Jo, to teda pleteš", souhlasí Hermiona, ale cítí, že se začíná červenat, a tak rači skočí do bazénu a za ní skočí i Draco, který ji obejme a přilepí se svými rty na její. Hermiona vykulí oči a odtrhne se od něho s otázkou:

"Draco, to mělo být jako co?"

"No přece to umělý dýchání, ne? Měl sem totiž pocit, že nejsi v pořádku!" zašklebí se pobaveně Draco

V televizi zatím skončí Tom a Jery, a tak si Lucius přepne televizi na Simpsonovy. Za chvíli se za Luciusem ozve hlasité PUF, to když se Hermiona s Dracem přemístí od bazénu.

"Ahoj, bavili jste se dobře? Nechcete se se mnou chvilku dívat? Je to fakt sranda!" zeptá se rozesmátý Lucius. Než Hermiona nebo Draco stačí něco udělat, už sedí na sedačce s popkornem v ruce.

Poslední komentáře
27.06.2012 19:29:58: Půjčky a úvěry půjčky bez registru Půjčky a zodpovědnost pujcky-online-ihned.cz/ půjčky ihned na ru...
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové