wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Lásce neporučíš

7. Přivítání, příjezd, aneb jak to bude dál?

Tak jo, fajn. Ukecali ste mě. TAkže tady je pokračování k povídce Lásce neporučíš. No a ještě snad, že se zaměřím hlavně na pár Hermiona/Draco. TAk to už je asi všechno, tak příjemný čtení!!!
Zkoušky uběhly jako voda a všichni studenti už čekají v Prasinkách na vlak, který je má odvézt domů. Herm se ještě dohodne s Dracem, že se před Malfoy Manor přemístí hned druhý den (pozn. V této povídce se můžou přemisťovat a kouzlit už po 6. ročníku).

Z nádraží King´s Cross se Hermiona přemístí domů, kde už na ni čekají rodiče a těm řekne, že bude na prázdniny u kamarádky, a že si jde zbalit věci.

Mezitím se Draco v Malfoy Manor vítá s Luciusem (pozn. Je to hodný, starostlivý tatínek, není u Voldyho:) ).

"Tati, nebude ti doufám vadit, že sem Hermiona příjde už zítra, že ne?"

"Samozřejmě, že mi to nevadí, Draco. Musí to být opravdu milá dívka, když s ní můj malý Draco kamarádí, už se moc těším, až ji poznám," vyhrkne nadšeně Lucius. "Doufám, že ti nebude vadit, když pro slečnu přichystám pokoj sám." Dodá ještě Lucius a už běží pokoj připravit.

Druhý den se Hermiona přemístí před Malfoy Manor, kde už netrpělivě přešlapuje Draco, aby ji přivítal. Jenže než některý z nich stačí něco říct, už se ve dveřích objeví Lucius, který si nechce nechat ujít příležitost nepoznat Hermionu, a tak si dnes vzal dokonce v práci volno.

"Slečno, já jsem Dracův otec, Lucius Malfoy. Můžete mi říkat Luciusi. Jsem rád, že si Draco na prázdniny pozval kamarádku." Přivítá Herm Lucius. Ta na něho vyjeveně civí, ale po chvilce se přece jenom taky představí.

"Děkuji. Hermiona Grangerová, těší mě." Představí se Herm.

"Ehm, ehm" ozve se pobaveně Draco, který vidí, že je Hermiona z jeho otce doslova na větvi. "Myslím, že představování už bylo dost. Herm, chceš se projít po sídle?"

"Jo, proč ne."

Po chvilce:

"Tý, jo! Vy tady máte i bazén! To je úžasný!" vykřikne Herm

"Jo, jestli chceš, můžem si jít někdy zaplavat, ale teď už bysme měli jít na večeři" odpoví na to Draco

"Ehm, Draco, ještě jedna otázka: kde vlastně budu spávat?" zeptá se Herm, ale Draco jen pokrčí rameny. "Nevím, tvůj pokoj chtěl táta připravit sám."

Žádné komentáře
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové