wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Lásce neporučíš

2. Láskyplný omyl

Tak je tu další kapitolka! užívejte a KOMENTUJTE-moc to pro mě znamená!!! Stroopy

Po pár dnech už byla Hermiona zase na přeměňování mimo-myslela na svého idola Draca Malfoye. Po přeměňování byl konec vyučování a Hermi se jen tak toulala Baradavickými chodbami s přiblble zasněným výrazem ve tváři. Najednou se ozvala rána:

,,Co to děláš? Nemůžeš dávat pozor?", křičí Hermi na celé kolo. Draco neví, co ji má říct, aby ztichla, tak ji jednoduše políbí. A protože byla Hermiona nedávno na operaci mozkových nervů, měla reflexy výborné-rovnou mu jednu vrazila! Draco spadne a Hermi je na sebe pyšná, že má takovou sílu.

Celý večer Hermi jenom přemýšlí: Jsem já to taková husa, vždyť to byl Draco-zlatíčko moje. Mám se mu omluvit? Nebo se zeptám Ginny, co na to říká! A proč to vůbec Darco udělal? Jejda...já jsem se do něj zamilovala! Ale vždyť je ze Zmiozelu! Ale poslední dobou se chová slušně…Takhle přemýšlela celý večer.

,,Hermiono?"

…po 10 minutách:

,,Hermiono?"

…po 30 minutách:

,,Hermiono?"

…po 45 minutách:

,,Hermiono?"

…po 59 minutách:

,,Hermiono?"

…po hodině:

,,Hermiono?", naléhali střídavě Harry a Ron, ale Hermi nereagovala, jen tak připitoměle civěla z okna. Ron už toho měl plný zuby, tak ji jen tak "zlehka" proplesknul.

"Co je?"

"Ty spíš?", zajímala se Ginny, ale vtom už na okno klepala nějaká slušně vychovaná sova s dopisem. Harry šel otevřít. Dopis byl určený pro Hermionu, která ho ani nezregistrovala, ale pak si ho přece jen ráda přečetla. V tom dopise stálo:

Milá Hermiono Grangerová,

je mi moc líto, co se stalo na té chodbě-já fakt nechtěl. Ale, jsem vlastně rád, že se to stalo-alespoň mám důvod psát Ti tento dopis. Už delší dobu bych se Ti chtěl přiznat, že tě miluji (po mudlovsku-"jsem do tebe blázen"-tohle jsem vyhledal v mudlovském slovníku, alespoň vidíš, co jsem pro tebe schopen udělat!) jako jsem ještě nikdy nikoho nemiloval!!! Jsem trochu zklamaný, že ke mně necítíš to samé (ta facka bolela!). Jestli mám u tebe alespoň maličkou šanci, tak prosím přijmi mou pozvánku na prázdniny. Chtěl bych, abys u nás zažila to nejhezčí léto v Tvém životě, protože právě Ty jsi můj osud. Byl bych rád, kdybys mi odpověděla. Předem díky.

Draco Malfoy

"Co ti kdo píše?", byla hned zvědavá Ginny, protože se Hermiona u čtení tvářila velice vážně. Rychle odběhla do pokoje-s Ginny v patách-a psala rafinovaně svou odpověď:

Drahý Draco,

omluva se příjímá. Asi mi ale nezbývá nic jiného, než tvou pozvánku odmítnout!!! To byl vtip-přijedu ráda.

Hermiona Grangerová

Žádné komentáře
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové