wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Lásce neporučíš

12. kapča k LN

Ehm, tak zdravím všechny, co čekaj na další kapču k LN: tady ji máte, ale předem říkám, že je o ničem a že je hrooozně krátká. Prostě teďka nemám žádný nápady a to se pak píře blbě.. doufám, že mě aspoň někteří z Vás pochopí.
Jo a KOMENTY potěší!!!

wisty

P.S. a slibuju, že se budu snažit, aby nový kapitoly přibývaly častěj.. tím sem chtěla říct, že donutím svý mozkový buňky pracovat, ať se jim to líbí, nebo ne

Tahle kapča a ještě asi tak 2 nebo 3 se budou odehrávat v Doupěti.

 

 

Ginny právě schází do kuchyně, když jí něčí ruka vtáhne do jednoho z pokojů.

„Co se to.. Harry! Vylekals mě! A co jsi vlastně potřeboval? Nemohlo by to počkat? Mamka chce pomoct v kuchyni s obědem.“ Zeptá se Ginny, protože tuší, že tento rozhovor nebude moc příjemný. A opravdu. Příjde to, čeho se bála nejvíc.

„Ne, Ginn, počkat by to vážně nemohlo. Můžeš mě laskavě vysvětlit, pročs měla poslední měsíc ve škole tolik trestů a ještě k tomu s tím nechutným přemaštěným přerostlým netopýrem, co si říká profesor? Myslím, že bys mě to měla říct. Bál sem se o tebe, víš?“

‚Náhodou to není nechutnej přemaštěnej přerostlej netopýr‘ myslí si ginny, ale HArrymu stejně řekne něco jinýho:

„No asi si na mě prostě zasedl, no. To je v naší rodině tradice. Napřed nenáviděl Freda a George, potom Rona a teď mě. Není na tom nic divnýho. A navíc, co sem s tím asi tak měla dělat, hm? Jestli je to všechno, tak já du do kuchyně. Čau.“

„Ale,..“ namítne Harry, ůae to už Ginny prásnkne dveřma a mizí do kuchyně.

 

Ale ve vstupní hale na ni čeká další překvápko. Narazí totiž an Rona s Lenkou v dost zajímavé poloze (hele, nemyslete si o mě nic špatnýho, jo? :) ) A v to chvíli má Ginny co dělat, aby se nerozesmála, protože pohled na ty dva je fakt dost zajímavý. Proto se Ginny rozhodne, že rači nenápadně odejde, ale bohužel si jí všimne Ron a během sekundy má barvu přezrálýho rajčetre.

„Ehm, Ginny, to není jak.. jak simyslíš, že to je“ začne breptat Ron.

„Jo, Ginn, Ron má pravdu. Oprvdu to není tak, jak si myslíš.“

„Vážně?“ začne naštvaně Ginny. „Jak vy dva můžete vědět, co si myslím, hm?“ snaží se dál tvářit naštvaně, ale cukající koutky ji stejně prozradí.

„No já sem ti přišla, Leni, jenom říct, že nás mamka prosí, jestli bysme jí nepomohly v kuchyni s obědem“

„No jasně, už letím“ řekne Lenka a obě se vydají do kuchyně.

 

V kuchyni při škrábání brambor:

„No tak, Leni, mě můžeš říct pravdu. Co je mezi tebou a Ronem, a netvař se, že nevíš, o čem mluvím.“

„No ale Ginn, já vážně nevím, o čem mluvíš“ zatváří se nechápavě Lenka.

„No jasně. Tak to řekni, chodíte teda spolu, nebo ne?“

„No tak teda jo, chodíme spolu“ přikývne Lenka a Ginny, protože tohle přiznání vážně nečekala, sedne s bramborou v jedné a nožem v druhé ruce na zem, ale pak se rozesměje a skočí Lence kolem krku.

„No to je úžasný! Já to věděla. Fakt se k sobě hodíte. Gratuluju.“

„Ehm, dík... ale ,myslím, že bys to zatím neměla nikomu říkat, jo?“

„No tak jo, no.. když nechceš“ přikývne Ginn, ale přesto se šťastně usmívá, i když ji trápí, že Harrymu neřekla pravdu. ‚No ale co, třeba na to časem zapomene‘ pomyslí si Ginny a postí se zase do krájení brambor.

 

 

Ehm.. já vím, že tahle kapča je fakt o ničem, ale v těch dalších se snad vysvětlí Ginnino chování k Harrymu a proč mu prostě neřekla pravdu. A ještě vás chcu poprosit, abyste mě tady za to neukamenovali. Díky:)  

Poslední komentáře
12.05.2014 20:40:40: www.krasa365.cz www.ori-katalog.cz
26.06.2012 15:26:09: www.oriflame-kromeriz.cz oriflame cz
14.05.2012 15:48:23: Nebankovní hypotéky a nebankovní půjčky využijí hlavně klienti pro konsolidaci všech úvěrů - www.neb...
18.04.2012 11:06:52: penzion Kroměříž
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové