wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Chating

Ošetřovna...

Lidičky!!! Já vím, že je ta kapča moooc krátká, ale já vám to prostě nemůžu dát najednou :-)

stroopy

pls komentujte..

„…slečnu našel Hagrid a odnesl ji na ošetřovnu. Je v kritickém stavu!“

„Ale bude v pořádku… že ano?!“, vyhrkl Sirius. Lily vhrkly do očí slzy. Naštěstí tu byl James, který ji objal. Lily mu za to byla vděčná.

„Víte, pane Blacku. Sám jste velmi chytrý a vzdělaný chlapec, takže jistě víte, že některá zranění…“, mluvil klidným hlasem jejich ředitel. V očích mu ale bylo vidět, že sám je na rozpacích. Sirius mu skočil do řeči.

„Jasně. Vám je to jedno! Vám je to úplně jedno. Vy si tady klidně mluvíte a San tam někde možná umírá!“, rozkřikl se Black.

„Uklidni se Tichošlápku… Můžeme jít za ní pane profesore?“, zeptal se klidně Jimmy.

„Myslím si, že slečna je na tom opravdu špatně, ale že jste to vy… Ale nezdržujte se déle než 10 minut.“ Všichni beze slova odešli. Vydali se pomalým krokem na ošetřovnu. Vůbec je nebylo slyšet. Jen občas Lilyin pláč se ozval, ale nikdo si toho nevšímal. Šli automaticky za Poppy.

„Madame? Brumbál nám svolil…“, začal James.

„Ano, já vím. Běžte…“, pokynula rukou k posteli, kde leželo bezvládné tělo. Chvíli se na ni všichni dívali s otevřenou pusou. Ani nedutali. Pak Sirius chtěl potichoučku šeptnout: „Sandy?“, nic se však neozvalo.

„Jamesi, Lily, mohli byste mě prosím nechat na chvilku o samotě?“, zeptal se nenápadně Tichošlápek.

„Jo, myslím, že jo. Jdeme Lily?“, odpověděl klidně James a nechal je tam samotné. Jen Siriuse a San. Až odešli, Sirius začal mluvit:

„San, už dlouho jsem ti chtěl říct, že… No prostě tě mám rád. Asi bych nesnesl pomyšlení, že už by jsi tu s námi nebyla. Drž se proto prosím, já… asi bych měl… já vím, ne vždycky jsem byl příjemnej, ale prosím-“, Sirius už nevěděl, jak má pokračovat… po očích mu pomalu stékaly slzy. Vtom se San otevřely oči:

„Díky, Siriusi… děkuji ti. Taky jsem si tě oblíbila. Miluji tě.“, vyslovila dívka skoro neslyšitelně tuto větu. Sirius se nad ni naklonil, ona zpozorněla. A políbili se…
Poslední komentáře
13.06.2012 12:31:23: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní fond kb
13.05.2012 21:50:05: penzijní fond progres www.penzijni-pripojisteni-info.cz
20.04.2012 09:54:59: penzijní připojištění příspěvek
19.03.2012 20:45:23: google maps
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové