wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Chating

1. Nové možnosti

Tak jsem se rozhodla rozepsat další kapitolovku, na moc dlho to neplánuju, tak doufám, že se Vám bde líbit!!! Stroopy
A tak si zase jednou James Potter usedal za svů notebook, který si poctivě "půjčil" v kabinetu Křiklana. Dvanácterák dlouho přemýšlel, proč Horacio tak často navštěvuje různé seznamky a občas i jiné dost úchylné stránky. Tak se rozhodl, že se podívá, jak si Horacio vede a kolik má spřátelených osob ve své seznamu. Chvilku vystupoval pod jeho přezdívkou Lovel, ale pak si řekl, že si vymyslí nějakou lepší. Po pár hodinách zírání na Lily Evansovou, ho prostě něco napadlo (Jamese? Kdo by to byl řekl, že? :o)) a tak dál vystupoval pod přezdívkou Judee.

"Nazdar Lily. Co děláš dneska večer?"

"Nic, co by tě mohlo zajímat Pottere!"

"Ale přece by ses nečertila Evansová!"

"Já ti vůbec nechci radit Pottere, ale jestli do pěti vtřin nepřestaneš opruzovat, tak se zachvilku budeš houpat na tom křišťálovým lustru ve Velké síni!"

"Ehm, já už fakt musím jít Evansová, je mi to moc líto, tak se nezlob!"

"Ta Evansová je děsně..."

"Ne není hrozná! Ty na ni prostě jenom spěcháš!"

"Ehm, Siriusi, kdo tady říká něco o tom, že je Lil hrozná?"

"No, já ne..."

"No já taky ne, jsem jenom chtěl říct, že je děsně sexy!"

"Tak sorry. Ale stejně Dvanácteráku, měl by sis už uvědomit, že Lily není jediná holka. Zkus třeba něco na tom netu - teda, jestlis už ten nadupanej notebook nevrátil."

"Blázníš? Takovou čupr věc? Právě jsem si tam nainstaloval takou supr hru a furt pařím Simíky! Nedojdeš někdy?"

"Já teda nevím, ale já si fakt nechci žádný míky zapařit...teda jestli nějaký mám!"

"Tak nic, no. Ale ten chat teda zkusím!"

Tak si teda ten večer James zapnul noťas a zase se přihlásil na seznamku. Po chvíli ho zaujal popis jedné dívky. Zkoušel s ní chatovat, ale pak se ukázalo, že je to kluk. Tak teda zkoušel a zkoušel a buď narazil na nějakýho mudlu, nebo si s ním chtěla povídat holka kolem 9 let, jednou dokonce narazil na takou starou babušku, která sice věděla, kolik mu je, ale to jí vůbec nebránilo ve flitování. Až za pár dní ho posadil na židli popis dívky: dlouhé vlasy zářivé barvy, plné rty, velké uhrančivé oči... takhle tam měla napsanch ještě pár dalších řádků.

Žádné komentáře
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové