wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Jednorázovky

Vánoce!!!

Ne, Vánoce už nejsou, ale nějak mi nic nešlo do hlavy, tak jsem prostě musela napsat tuhle slátaninu. stroopy (KOMENTUJE SE:o)
Tak to jednou zase byly v Bradavicích Vánoce a rozdávali se dárky. Remus dostal figurku Červené Karkulky a byl z toho štěstím bez sebe-běhal po pokoji, skákal na posteli a dokonce si i lokl něčeho těžko identifikovatelného. Ani Petr nezůstal bez dárku a všude se chlubil svou novou mikinou-měl radost-vždyť to byla prví věc, do které se doopravdy vešel! Sirius dostal celou bonboniéru čokoládových bonbonů s příchutí chili-papriček. A tak hned dělal ochotného :o). Lily zase neudělala krok bez své nové knihy o kouzelnických povahách.

Jenom James nedostal nic! Byl z toho celý smutný, pořád jen tak chodil po hradě jako tělo bez duše, ničeho si nevšímal, nevnímal.

I Lily už chybělo jeho věčné otravování a tak se zeptala kluků, jestli mu nemůže nějak pomoct. Nikdo až na Siria nic nevěděl a tak musel Sirius s nápadem ven. Prý, ať mu dá šanci, že ho to stopro potěší. Lily sice rázně odmítla, ale po víc než týdnu, už byla i ona úplně na dně a tak se rozhodla pro Jamese těch pár setin vteřiny obětovat.

Když se zase jednou potkala s tím tělem na chodbě, jednoduše ho políbila, chtěla se sice hned odtrhnout, ale nějak to nešlo! James se prostě probral a nehodlal ji pustit. Tak se tam líbali ještě dlouho až byl James úplně vyléčený.

A od té doby chodí Lily s Siriusem, protože ji dal tak skvělý nápad.

Poslední komentáře
27.06.2012 22:22:36: Když dorazí finanční krize rychlé půjčky Půjčky odpovědným způsobem bajecne-pujcky.cz/ půjčky ihned...
27.06.2012 19:29:58: Finanční starosti půjčky bez registru Půjčky uvážlivě www.pujckapenize.cz/ půjčky bez potvrzení o p...
22.06.2012 19:18:51: cmkos portal nejlepší slevový program najdete na www.akcez.cz
13.05.2012 22:36:34: penzijní spoření www.penzijni-pripojisteni-info.cz
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové