wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Jednorázovky

Jak Lily k Harrymu přišla

Takže pro začátek pár slov: je to moje první jednorázovka, takže bych byla ráda, kdybyste byli shovívaví, a hned mě neposlali někam. Jinak pls, KOMENTUJTE!!!! j
"Ne, Pottere, nikam s tebou nejdu!" křičela přes celou Velkou síň dívka se zrzavými vlasy, Lily Evansová.

"Ale Evansová, proč ne? Aspoň jednou, a pak už ti dám pokoj, slibuju", odpvěděl smutně chlapec s černými vlasy, James Potter, přezdívaný Dvanácterák.

"Vážně to chceš slyšet??? Tak já ti to teda řeknu! Protože seš jenom namachrovanej blb, kterej si myslí, že mu všichni padnou k nohám, ale to se pleteš!" vykřikla Lily a rozběhla se z Velké síně k Zapovězenému lesu. James se za ní hned rozběhl, ale když doběhl na školní pozemky, tak viděl, jak Lily míří k lesu, chtěl jí v tom zabránit, ale Lily se proměnila v krásnou laň a pomalým krokem se vydala Zapovězeného lesa.

James pomalu došel na místo, kde se Lily přeměnila a i on se přeměnil v jelena a vydal se za Lily. Po cestě přemýšlel, jak je možné, že Lily je zvěromág a on o tom až do teď nevěděl, když za ní chodil snad všude, kam mohl.

Lily pomalu přišla k malému lesnímu jezírku, o kterém si myslela, že o něm víjen ona a napila se z něho. Pak u něho jenom tak stála a dívala se do korun šustících stromů, když v tom zaslechla šustit listí a pomalu se otočila.

Uviděla krásného jelena, ale bylo jí divné, že tam je, protože v Zapovězeném lese přece jeleni nežijí (pozn. Nevím to jistě, ale je to moje povídka, takže bude jak chci já:)), takže to musí být nějaký student, který je, stejně jako ona, zvěromág. Lily se rozhodla, že příjde na to, kdo to je a pomalu se vydala jelenovým směrem.

James právě došel k jezírku, o kterém si myslel, že o něm ví jen on a jeho kámoši Tichošlápek a Náměsíčník. To, co ale uviděl, mu vyrazilo dech. U jezera stála krásná laňka a hleděla na vykolejeného Dvanácteráka svýma smaragdovýma očima do těch jeho oříškových, a James pochopil, že před ním stojí ve svojí zvířecí podobě jeho Lily.

Jame s tam jenom tak stál a najednou si všiml, že se k němu Lily nejistě přibližuje. Rozhodl se, že si s ní trochu pohraje, proto počkal, dokud nebyla Lily skoro u něj a pak odskočil. To se opakovalo ještě dlouho, dokud si nelehli oba unavení do trávy a neusnuli.

Jakmile byla asi půl metru od onoho záhadného jelena, ten uskočil a Lily pochopila, že si s ní chce hrát, a tak jeho hru přijala. Takhle si hráli ještě dlouho a potom, oba unavení, lehli do trávy a usnuli.

Když se pak James v noci probral a viděl vedle sebe spící Lily, tak se proměnil zpátky do své původní podoby a směrem k Lily zašeptal:

"Škoda, že se nikdy nedozvíš, že´s tady byla se mnou" a chystal se odejít, ale zarazil ho Lilyin hlas, která, jak slyšela Jamesova slova přeměnila se taky do své normální podoby:

"Seš si tím tak jistý?" a podívala se mu do očí. Přistoupila k němu blíž a ještě před tím, než ho políbila, zašeptala:

"Miluju tě, Jamesi Pottere!"

"Však já tebe taky, ale to už dávno víš", odpověděl James a políbil ji.

A v ten okamžik, při svitu Měsíce, se stali jedním, ale ani jeden z nich netušil, že za pár měsíců už nebudou jenom dva, ale tři.

O 2 měsíce později:

Lily pospíchala na ošetřovnu, protože jí už týden bylo dost špatně a James se o ni začal bát a tak teda slíbila, že na ošetřovnu zajde. Když Lily sdělila madam Pomfreyové, co jí trápí, tak ta jenom spráskla ruce a prohlásila:

"Jestli to není to, co si myslí, tak vážně nevím." A opravdu. Podle testů byla Lily ve druhém měsíci těhotenství.

Když se to dozvěděl James, tak ztačal tancovat po ošetřovně a vykřikovat:

"Já budu táta!! Já budu táta!!", takže ho musela madam z ošetřovny vyhnat.

O 7 měsíců později se manželům Potterovým narodil syn Harry James Potter, nová naděje kouzelnického světa...

Žádné komentáře
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové