wisty-stroopy

POSLEDNÍM NEPŘÍTELEM, KTERÝ BUDE ZNIČEN, JE SMRT

Jednorázovky

Dvojčata...?

Tak jsem Vám napsala další jednorázovku, doufám, že se Vám bude líbit. No tak fajn, přiznám se, nápad i tak nějak dala wisty! Užijte si to a komentujte!!! stroopy
"Ahoj Draco!"

"Už jsem se tě nemohla dočkat!"

"Nekecej."

"Vážně, je to úžasný mít zase jednou jeden večer jenom pro sebe, že? Teď jak jsme to nestíhali… To byla hrůza! Ale zkoušky už jsou za námi!"

Hermiona nesla dost těžce, že její lásku kdekdo odsuzuje, ale nemohla s tím nic dělat. A zase mělo zase nastat to příšerné loučení. S Dracem a Hermionou to už vypadalo dost vážně. Při poslední večeři zazvonil Hermioně mobil, volala jí maminka, že její otec měl vážnou dopravní nehodu a musí být s ním, takže ji nemůže vyzvednout zítra z Bradavického expresu. Hermiona nevěděla, co má dělat. Svěřila se s tím Dracovi na jejich poslední schůzce:

"To přece nevadí! Co kdybys teda trávila kousek prázdnin u nás?"

"To sice není špatný nápad, ale co tomu řeknou tví rodiče?"

"Tak o to neměj starost!"

"Takže fakt můžu?"

"To víš, že jo.", řekl Draco a pohladil Hermi po vlasech.

Noc utekla jako voda a byl tu odjezd. Ve vlaku se nic zvláštního nestalo, ale pak se Hermi musela potkat s Dracovými rodiči. Přišlo ji zvláštní, že se po ní tak škaredě dívá Lucius a ještě zvláštnější byl láskyplný pohled Narcisi. Ubytovali se a Hermi s Dracem využili soukromí… A zrovna do dveří vrazila Narcisa:

"Mami, klepe se!"

"Já vím, ale já jsem sem musela přijít co nejdřív, než by se něco stalo."

"Ale vždyt jsme se jen líbali, co je na tom špatného?"

"Na tom nic, ale jde o to, že už to před vámi nesmím dál tajit!"

"Tak netaj, ale přijdi někdy později!"

"To nejde, víš Draco, Hermiona je tvá sestra, jste dvojčata!"Nastala chvíle ticha.

"Omlouvám se, že jsem vám to neřekla dřív, ale nechtěla jsem si zkazit manželství a tobě odehnat milujícího Luciuse Draco!"

"Ale jak to?", zeptali se sourozenci jednohlasně.

"Hm, seznámila jsem se s tvým otcem Hermiono jednou v baru, to jsem se právě rozešla s Luciusem. Thomas byl velmi milý a já opilá. Už si to moc nepamatuji, ale stalo se. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, věděla jsem, že otcem dítěte je Thomas. Řekla jsem mu to a společně jsme se domluvili, že až porodím ty dvojčátka, vezmeme si na starost každý jednoho z vás. Luciusovi jsem pak řekla, že s ním čekám dítě, a tak jsme se zase dali dohromady a vzali se.", ukončila povídání Narcisa.

"Takže moje matka to věděla, že nejsem její dítě?"

"Ano, ona to určitě věděla, tvého otce potkala krátce po tom, co jsem otěhotněla."

"Ehm…mami?"

"Ano Hermoino? Klidně mi tak říkej."

"Díky, žes mi to řekla.", řekla Hermi a štěstím se rozplakala!

Žádné komentáře
 
Většina postav a míst patří J.K.Rowlingové